březen,do klubů vlezem..+NEWS

O víkendu proběhla první zkouška s novým interaktivním rapujícím DJem, takže křikzticha bude teď na některejch koncertech o mozek větší a míň nudnější! snad.. (První z nich bude v Liberci a Hořovicích-viz níže)

During last weekend we’ve had a rehearsal with new interactive rapping DJ, so křikzticha will be now on some concerts by one brain richer and less boring! hope so..

A TADY JEŠTĚ POZVÁNKA DO PRAHY:

Ahoj,

rády_i bychom vás pozvaly_i na další z pravidelných setkání a večeří „Když nebudu moct jíst, nebude to moje revoluce“, který tentokrát věnujeme hip hopu a genderu.

4.4., 19:00, Salé – Orebitská 14, sale.s.cz

Gender a hip hop aneb zlatokopky, čubičky a ty ostatní…

Tématem přednášky bude „genderový problém“ hip hopu. Přednášející představí závěry své diplomové práce „Raperky a jejich pozice v rámci české hiphopové subkultury“, dále bude čerpat ze svého současného projektu v doktorském studiu. Řeč tedy bude o postavení žen v hip hopu (českém i americkém), o jeho proměnách a o sexismu v rapových textech či v hiphopových videoklipech. Následovat bude diskuse. Večeřet můžete už od 18:30. Přednášející je mimo jiné moderátorkou pořadu Street Cypher na Rádiu Spin
96,2

Můžete si uložit odkaz příspěvku mezi své oblíbené záložky.