Promotér info

Pokud nám chceš udělat koncert, přečti si následující info. Nechceme, aby to vypadalo, jako chování nějaký superstar kapely, je to čistě z praktickýho důvodu, protože každej, kdo nám napíše, se ptá na níže uvedený otázky, takže ušetříme náš i váš čas 🙂

If you want to make a concert of our act, read following info. We don’t want to look like some superstar band, it’s simply from practically reasons, because everybody, whose writing to us, is asking for questions downthere, so we don’t to waste your and our time 🙂

Kolik chceme peněz? / How much cash?

Prachy pro nás nejsou prioritou. Ale jezdíme autem a auto jezdí na benzín a ten je čím dál tím dražší. Jezdíme hrát za cesťák a účtujem si 4 Kč za kilometr ( 0,16 € za kilometr při kurzu 25 Kč=1 €).

Money is not necessary for us. But we are travelling by car and car is doped by fuel, which is more and more expensive. We are playing for travel expenses which is 0,16 € per kilometer.

Co potřebujeme k hraní? / What do we want for playing?

Jsme tři MC’s, k hraní potřebujeme tři mikrofony optimální kvality (shure,AKG,..), při hraní mikrofony držíme v rukách, takže stojany nepotřebujeme. Beaty hrajeme z vlastního laptopu, který má sluchátkovej vstup (malej jack) a je dobrý, pokud máte k dispozici DI box, přes kterej jde laptop dál do mixu. Kabeláž k laptopu a napojení do DI boxu popřípadě vozíme s sebou.

Někdy s náma jezdí DJ Edosh, DJ Bagr, nebo DJ Pacient.

Poslední dobou taky v rámci našeho vystoupení probíhá cca 30-ti minutovej  set projektu IDKFA (MC Smrd).

We are three MC’s, we need three microphones of optimal quality (shure,AKG,..), during our acts we hold the mics in our hands, so we don’t need any microphone stands. We play the beats from our laptop, which have headphones input (small jack) and it’s good, if you have DI box, which is connected to the mix. Cables for laptop and input to DI box are in our baggage.

Sometimes we have DJ’s Edosh, Bagr or Pacient.

Our show is also followed by 30 minutes set of project called IDKFA (MC Smrd)

Co dál? / What next?

Veganské jídlo (žádné maso, vejce, sýry, výrobky živočišného původu) pro 4-5 lidí, pár drinků zdarma (džus/limo/voda pro řidiče, pivo pro ostatní), pokud je to větší dálka, tak spací místo na teplým místě pro 4-5 lidí (po domluvě).

Vegan food (no meat, eggs, cheese, or any other animal products) for 4-5 people, few free drinks (juice/lemonade/water for driver, beer for the others), if is it longer distance, sleeping place on warm flat for 4-5 people is appreciated.

Ke kontaktu použij náš email / For contacting us, use our email: